Vstup pre organizované skupiny

Školské výlety,   Teambuildingy,   Centrá pre seniorov,   Súkromné skupiny

Zarezervujte si termín mimo otváracích hodín pre verejnosť počas pracovných dní a dvor bude otvorený iba pre vás. K dispozícii máte celý dvor, klubovňu, altánky, táborisko, čln.

Rezervácia dvora je na 3 hodiny /po dohode je možné predĺžiť/, dvor je počas tejto doby otvorený iba pre jednu objednanú skupinu. Preberáte v škole chov zvierat, domestikáciu zvierat, domáce zvieratá, prírodu, biotopy, vtáctvo ... ? Alebo by ste radi svojim žiakom spestrili vyučovanie kreatívnych predmetov, výtvarnej výchovy .... ?  Mladých výtvarníkov aj prírodovedcov sme už na dvore mali a môžeme povedať, že tieto vyučovacie hodiny mali žiaci vďaka svojim pani učiteľkám naozaj vydarené. Možno máte iné, svoje nápady, fantázii sa medze nekladú.  Tak isto sú veľmi obľúbené aj návštevy skupín z centier pre seniorov. V týchto prípadoch je skutočne krásne vidieť, keď si starkí zaspomínajú a rozhovoria sa, ako kedysi chovali a aké mali gazdovstvá.

VÝHODY SKUPINY: (v cene vstupu na dvor) sprievodca, táborisko, člnkovanie * , krmivo pre zvieratá, súkromie
* v cene vstupu na dvor je čln počas celej vašej návštevy a záchranné vesty pre deti. Za zabezpečenie dospelej osoby na veslovanie z našej strany je príplatok 10 eur / hod. člnkovania