“Navštívte náš kúsok raja”

Akcie pre vás :-)

OZNAM: v nedeľu 25.7.2021 sa nebude voziť na koči (pán kočiš nemôže byť zo súkromných dôvodov prítomný na dvore). Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie.

 

LETNÉ PRÁZDNINY ROZPIS JÚL 2021

Vozenie detí na koni soboty a nedele

2€/os/ okruh   po lúke

ďakujeme, že podporujete naše kone
15.00 - 16.00
Vozenie v koči stredy, piatky
16.00 - 17.00
nedele
15.00 - 17.00
2€/os/ okruh  po dvore
(cca 7 min)
Maľovanie na tvár ut, str, štv, pi, so, ne
16.00 - 18.00
zdarma darček od nás,
pre Vás :-)

 

Priatelia ???? v sobotu 24.7.2021 navštívi náš dvor multi-inštrumentalista a spevák pán Igor Hraško, ktorý Vám predvedie hru na tradičných hudobných nástrojoch. Hudobné nástroje bude predvádzať v 20 min. vstupoch. Dvor bude pre verejnosť otvorený od 13.00 do 19.00 (hudobné vstupy budú o 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 a 18.00). Budete tak mať čas aj na započúvanie sa do krásnych tónov a aj na návštevu, pohladkanie a nakŕmenie zvieratiek, člnkovanie, či povozenie dieťaťa na koníku. No a aby sa stihlo pomaľovať čo najviac detičiek ???????????????????? budú v tento deň maľovať naraz 3 mladé dámy ???? Príďte si k nám oddýchnuť, načerpať nové sily ... prežiť krásne chvíle ☺️???????? Za maľovanie na tvár ani za koncert pána umelca neplatíte nič navyše, je to v cene vstupu na dvor, je to darček od nás pre Vas :-) Tešíme sa na Vás ????

 

Ahojte kamaráti ???? konečne sme sa dočkali ???? Hanička a Murko navštívia náš gazdovský dvor a odohrajú pre Vás všetkých, malých aj veľkých, krásne pesničkovo - divadelné predstavenie ???? Predstavenie je v cene zakúpeného vstupu na dvor - neplatíte nič navyše, je to darček od nás - pre Vás ❤️ Tak ako inokedy, budete mať možnosť pohladkať, nakŕmiť naše zvieratká, počlnkovať sa, previesť sa na koči, alebo využiť maľovanie na tvár. Veľmi sa na Vás tešíme, tešíme sa, že budú mať deti radosť ???? Predstavenie sa bude konať v areáli dvora, na lúke. Deky a karimatky pripravíme, no odporúčame zobrať si so sebou uteráčik na sedenie, aby mal každý na trávičke svoje pohodlné miestečko ???? Privítajme Haničku a Murka spoločne ❤️ Hanička a Murko: www.mackastrakata.sk a my : www.dvornassen.sk Dvor bude otvorený od 14.00 do 19.00 ☺️????

 

____________________________________________________________________________

 

Aj tento rok sa bude konať cyklopodujatie - Spoznaj Mikroregión 11 Plus na kolesách. Okrem iných, veľmi zaujímavých zastávok, majú účastníci preteku zabezpečený aj voľný vstup na náš dvor. Srdečne pozývame všetkých nadšencov cyklistiky na toto krásne a zaujímavé podujatie ????‍♂️????????‍♀️????‍♀️ V tento deň bude dvor normálne otvorený aj pre verejnosť. Tešíme sa na návštevu Vás všetkých ???? ????

Krásne, veselé vystúpenie pre detičky :-) Vystúpenie je v cene vstupu na gazddovský dvor (neplatí sa nič navyše). Vstup na dvor v tento deň bude od 12.45. Tešíme sa na Vás :-)

(vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia presúvame termín vystúpenia zo soboty 26.9. o týždeň neskôr - na nedeľu 4.10. Snáď bude pekne ???? ak nie, nevadí, opäť presunieme, my si na to slniečko počkáme ???????????? ????)
 

PRE OPATRENIA UVZ SR V SÚVISLOSTI S COVID-19 SA VYSTÚPENIE PREKLADÁ NA JAR 2021.

 V SOBOTU 19.9.2020 sa bude konať cyklopodujatie v našom okolí ????‍♂️????‍♀️????????‍♂️???? ???? tak ak budete mať náladu, čas, vôlu a chuť spoznať naše okolie na kolesách ste srdečne vítaní ☝️???????? Štart aj cieľ podujatia je u nás na dvore ???????????????????????????????????????? ????

 

 

Milí priatelia, počas nasledujúcich nediel, medzi 17.00 - 18.00 h. (až do konca letných prázdnin), zavíta na náš dvor jeden z týchto veselých maskotov. Maskoti sa budú striedať, tak to bude malé prekvapenie, ktorý z nich tu na Vás bude čakať. Veríme, ze sa im podarí vyčariť na detských tváričkách úsmev. (POZOR: 12.7, 26.7, a 2.8 nemôže prísť ani jeden z nich). Tešíme sa na Vás.